ΤΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ ΤΟΥ ΙΕΚ ΝΕΑ ΓΝΩΣΗ ΣΤΟ VOODOO CLUB

Το ΙΕΚ ΝΕΑ ΓΝΩΣΗ διοργάνωσε με επιτυχία Christmas Party για τους σπουδαστές του  σε γνωστό Club στο Γκάζι, την Πέμπτη 13 Δεκεμβρίου.

Με πολύ κέφι και εορταστική διάθεση  σπουδαστές, καθηγητές και προσωπικό χαλάρωσαν για λίγο από τα μαθήματα και τη δουλειά σε ένα κλίμα άκρως Χριστουγεννιάτικο.

Το ΙΕΚ ΝΕΑ ΓΝΩΣΗ αποχαιρετά τη χρονιά με  χορό, τραγούδι και πολλά χαμόγελα και υπόσχεται ένα ακόμα καλύτερο και πιο δημιουργικό 2019 για όλους τους σπουδαστές του!

Σχόλια Μαθητών:

Ρέα Λ : Στο Voodoo πέρασα καταπληκτικά! Χάρηκα πολύ που βγήκα με όλη την παρέα από τη σχολή μου και τους δασκάλους μου!

Ελευθερία Λ : Πέρασα πάρα πολύ ωραία στο Voodoo! Μου άρεσε που είχε τόσο γιορτινή ατμόσφαιρα, την αγαπημένη μου μουσική και την καλύτερη παρέα!

Ειρήνη Κ : Και του χρόνου!!!

Ελένη Κ : Εδώ είμαστε και για του χρόνου τέτοια εποχή!

Κωνσταντίνος Κ : Πολύ καλό Χριστουγεννιάτικο ζέσταμα!

Μελίνα Γ : Πότε θα είναι το επόμενο?

Μάριος Μ : Προετοιμασία για τις γιορτές. Περάσαμε πολύ ωραία!