Μια Εξειδικευμένη Σχολή στα μέτρα σου

ΙΕΚ ΝΕΑ ΓΝΩΣΗ
Μια Εξειδικευμένη Σχολή στα μέτρα σου
Ποιοτικές σπουδές προσιτές για  Όλους

Ο εκπαιδευτικός οργανισμός ΝΕΑ ΓΝΩΣΗ είναι μια ιδιωτική σχολή,  ένα «ινστιτούτο»,  με

• Ποιοτική εκπαίδευση
  • Καινοτόμα εκπαίδευση
  • Προνομιακά δίδακτρα
  • Επαγγελματικές προοπτικές
  • Ακαδημαϊκές προοπτικές

Ποιοτική εκπαίδευση :

• έμπειροι καθηγητές ενεργοί στην αγορά εργασίας ,
  • επίκαιρη ύλη πάντα μπροστά από τις εξελίξεις,
  • αμειβόμενη πρακτική εξάσκηση που οδηγεί σε ουσιαστική γνώση & εμπειρία

Καινοτόμα εκπαίδευση:

• σύγχρονη ύλη και μέθοδοι διδασκαλίας,
  • Campus στη Σαντορίνη 4ημερο Εκπαιδευτικό Ταξίδι Δωρεάν για τους Σπουδαστές μας

Προνομιακά δίδακτρα:

• υποτροφίες
  • επιδοτήσεις σπουδών, υψηλή ποιότητα σπουδών προσιτή για όλους

Επαγγελματικές προοπτικές :  ολοκληρώνοντας τις σπουδές αποκτάτε

• αναγνωρισμένο κρατικό πτυχίο με επαγγελματικά δικαιώματα,
  • πιστοποίηση σε 2 ξένες γλώσσες,
  • πιστοποίηση πληροφορικής,
  • εμπειρία και μόρια ΑΣΕΠ για άμεση πρόσληψη σε δημόσιο ή ιδιωτικό φορέα,
  • προώθηση βιογραφικού σας σε θέσεις εργασίας αναλόγως της ειδικότητας σας

Ακαδημαϊκές προοπτικές:

• δυνατότητα επέκτασης των σπουδών σε ελληνικά ή ξένα πανεπιστήμια ή κολλέγια,
  • επιμορφωτικά προγράμματα σπουδών, σεμινάρια δια ζώσης, εξ αποστάσεως ή ταχύρυθμα,
  • μοναδικές πιστοποιήσεις στην ιδιωτική σχολή ΝΕΑ ΓΝΩΣΗ προκειμένου να ενισχύσετε τις γνώσεις σας και να γίνεται πιο ανταγωνιστικοί  στην αγορά εργασίας, όπως τη Διεθνή Πιστοποίηση στο χώρο του Ιατρικού Τουρισμού «Medical Tourism Facilitator» κ.α.

Στο ιδιωτικό ΙΕΚ ΝΕΑ ΓΝΩΣΗ  οι σπουδές είναι ποιοτικές, ευχάριστες και δημιουργικές.

Στον εκπαιδευτικό οργανισμό ΙΕΚ ΝΕΑ ΓΝΩΣΗ η ΓΝΩΣΗ δεν θέλει κόπο, θέλει τρόπο και τον ξέρουμε.

Ως αναγνωρισμένη και βραβευμένη ιδιωτική σχολή παρέχει στους σπουδαστές της ποιοτικές σπουδές, μέσα από πρωτοποριακά, ολοκληρωμένα εκπαιδευτικά προγράμματα και συνδυάζοντας άριστα τη θεωρητική και τη πρακτική κατάρτιση.

Το ιδιωτικό ΙΕΚ ΝΕΑ ΓΝΩΣΗ είναι Πρότυπη & Βραβευμένη σχολή στο κέντρο της Αθήνας.  Είναι μια σχολή με προνομιακά δίδακτρα για όλους. Προσφέρει ποιοτικές σπουδές, προσιτές σε όσους αγαπούν και αναγνωρίζουν την αξία της ΓΝΩΣΗΣ. Με αποκλειστική ειδίκευση σε όλες τις διοικητικές ειδικότητες και εξειδίκευση στον τουριστικό κλάδο. Η σχολή μας, βασιζόμενη στην μακροχρόνια εμπειρία της παρουσιάζει τις  ειδικότητες με διαχρονική ζήτηση, ευελιξία σε όλους τους κλάδους και τις επιχειρήσεις, και επαγγελματική προοπτική στην Ελλάδα και Διεθνώς.

1. Στέλεχος Διοίκησης & Οικονομίας στον Τομέα Τουρισμού
  2. Μάρκετινγκ & Επικοινωνία – Digital Marketing
  3. Γραμματέας Ανωτέρων και Ανωτάτων Στελεχών
  4. Τεχνικός Εφαρμογών Πληροφορικής (Πολυμέσα/ Web Designer – Developer /Video Games)

Επίσης, σας ενδιαφέρει να μάθετε

1. 6+1 Λόγοι να επιλέξετε σπουδές στο ΙΕΚ ΝΕΑ ΓΝΩΣΗ
  2. Το ΙΕΚ ΝΕΑ ΓΝΩΣΗ γιορτάζει μαζί σας την Παγκόσμια μέρα τουρισμού με 3 Υποτροφίες
  3. Campus στη Σαντορίνη 4ημερο εκπαιδευτικό ταξίδι
  4. Έναρξη εγγραφών. Εξασφαλίστε προνομιακά δίδακτρα έως 50%
  5. Silver Βραβείο για τη ΝΕΑ ΓΝΩΣΗ στα Tourism Awards

Επειδή η επιλογή των σπουδών σου  είναι το κλειδί για την επαγγελματική σου επιτυχία, σε καλούμε να μας γνωρίσεις

Μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μας  στο 21 0902 9780 ή να μας επισκεφτείς  Κασομούλη 108 Αθήνα, Δίπλα στο μετρό
Αγ. Ιωάννη
. Εναλλακτικά, συμπλήρωσε την παρακάτω φόρμα επικοινωνίας και ένας σύμβουλος εκπαίδευσης θα χαρεί να σε εξυπηρετήσει.

Τηλέφωνο Επικοινωνίας (απαραίτητο)

Αποδέχομαι τα στοιχεία μου να διατηρηθούν από τη Νέα Γνώση, καθώς και να επικοινωνήσει μαζί μου η Νέα Γνώση και οι συνεργάτες της είτε με τηλεφωνική κλήση, είτε με άλλο ηλεκτρονικό μέσο. Γνωρίζω ότι διατηρώ το δικαίωμα να ανακαλέσω την παρούσα συγκατάθεση ανά πάσα στιγμή.